X

Opinie

21/01/2022
Alicja

Kalendarz z pomysłami kupiony na próbę, ale już mam zaplanowanych 6 miesięcy do przodu. Fajna rzecz!

15/06/2021

Anna, Kawiarnia Delicja

Szkolenie z ratowania gastro bardzo nam się przydało, chociaż sytuacja jest wciąż niefajna mamy już jakieś plany ratunkowe i działamy. Ciekawe podpowiedzi, natchnęły nas do działania!

22/05/2021

Stella

Zuzanna to marka sama w sobie. Miałam okazję kiedyś dla niej pracować i bardzo dobrze wspominam ten okres czasu. Teraz gdy sama chciałbym założyć własną działalność gastronomiczną jej pomoc z formalnościami jest nieoceniona. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Zuzanna to wulkan pozytywnej energii a jej doświadczenie i profesjonalne podejście są bardzo ważne w tych trudnych chwilach dla gastronomii podczas pandemii. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Zuzą.

18/04/2021

Andrzej Jabłoński

Dziękuję za wskazanie błędów w moim biznesplanie. Dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy. To był dobry pomysł, aby nawiązać współpracę  podczas otwierania naszej restauracji, korzystamy często w wiedzy Pani Zuzanny.

09/04/2021
Joanna Laskowska

Szukaliśmy szkolenia z podnoszenia sprzedaży i udało nam się trafić do Pani Zuzanny. Doceniamy bardzo indywidualne podejście do naszego lokalu. Super pomysły, już przetestowaliśmy i już są efekty. Chyba wykupimy abonament na 2 lata o ile się da … Bardzo dziękujemy za wiedzę przekazaną w jasny sposób również naszym pracownikom. Dziękuję i Pozdrawiam, Joanna.

 

07/03/2021
Anka Cyganka

Bardzo pomocna konsultacja. Porady rzeczowe i konkretne biorące pod uwagę bieżącą sytuację covidova. Dziękujemy, działamy i pozdrawiamy:))

04/02/2020
Mateusz Michalak

Bardzo profesjonalna konsultacja odnośnie wybory ekspresu do kawy, otrzymałem wiele informacji na jakie aspekty zwrócić uwagę. Bardzo miła i serdeczna rozmowa 🙂

15/12/2019
Kasia Witkowska

Projekt gastro został mi polecony ze względu na swoje profesjonalne podejście oraz doświadczenie w branży a ja podtrzymuję tę opinię. Będąc managerem, w restauracji potrzebowałam rozwiązać problem polegający na nieodpowiedniej jakości obsługi gości.Pani Zuza pomogła mi opracować system monitorowania obsługi gości na odpowiednim poziomie oraz egzekwowania tego od pracowników. Nie spodziewała się, że do tego typu problemu można podejść systemowo i tak skutecznie. Serdecznie polecam.

05/12/2019
Michał Hirsz

Wielokrotnie korzystałem z konsultacji dotyczących sprzedaży w pubie i kawiarni. Zawsze dostawałem wyczerpujące wskazówki co i jak naprawić aby poprawić sprzedaż. I to działało!!! Niestety jako manager nie zawsze mogłem wszystko wprowadzić bo właściciel miał swoje poglądy, które niestety pogrążyły lokal. Zaczynam właśnie pracę jako manager w kawiarnii i na pewno wykorzystam bezcenną wiedzę ze szkolenia i konsultacji.

20/05/2022
Agnieszka Haluna, Czudner

Polecam z całego serca 🙂 Zuzia jest bardzo sympatyczna, konkretna i niezwykle kompetentna w temacie gastro. Uważam ze konsultacja z Zuzia w przypadku otwarcia nowego lokalu to must have! Jej rady oszczędza wiele nerwów, czasu i pieniędzy.