fbpx

O nas

To ja Zuza, Projekt GASTRO jest moim pomysłem, zaczęło się od podcastu a reszta przyszła w odpowiedzi na potrzeby słuchaczy a potem klientów. Zajmuję się gastronomią od 16 lat prowadziłam w tym czasie 4 lokale w różnych lokalizacja: na starówce, na uczelniach wyższych i lokal nad morzem. Każdy miał inną formułę. W dziedzinie gastronomii jestem totalnym praktykiem.  Nie kończyłam szkoły gastronomicznej. Studiowałam na wydziale Nauk Społecznych oraz skończyłam studia podyplomowe z dizajnu na ASP. Tematyka bardzo odbiegająca od tematu talerza jednak związana z zachowaniami ludzkimi i komunikacją przez co bardzo pomocna i powiązana z zachowaniem gości lokali.
Sama popełniłam wiele kosztownych błędów niestety nie zawsze od razu ucząc się na nich, byłam tak zielona w tym temacie, że miałam problemy z oszacowaniem własnych możliwości o prognozowaniu i planowaniu już nie mówiąc.
W ciągu tych lat dokształcam się bezustannie, dzięki temu mogę teraz pomagać innym w projektowaniu dochodowych lokali i pokazuję  jak nimi zarządzać. Podpowiadam co uwzględnić i jak policzyć koszty aby zarabiać w gastronomii oraz jak unikać kosztownych błędów. Zachęcam wszystkich planującym przygodę z gastronomią lub działającym już na rynku do planowania strategicznego. Polecam oceniać własne umiejętności i możliwości, aby nie przeinwestować i aby ta praca przynosiła frajdę a nie frustrację. Przestrzegam przed ślepym gonieniem za marzeniami bez rzetelnej oceny powodzenia. Nie wystarczy miłość do jedzenia i dobre chęci, aby wymarzony lokal zarabiał. Jeśli zaprosimy do współpracy matematykę i logikę nasze szanse na powodzenie w branży wzrastają parokrotnie.

 

WSPÓŁPRACOWNICY

Nazywam się Dorota, od wielu lat zajmuję się projektowaniem graficznym. Mam szczęście, bo kocham to, co robię i często nawet w wolnym czasie coś tworzę. Ukończyłam Projektowanie Graficzne na ASP w Gdańsku i cały czas się rozwijam. Projektuję głównie całościowe identyfikacje wizualne, loga i i strony internetowe, a także reklamy prasowe, materiały reklamowe i wiele innych. Dbam, by wszystkie projekty wychodzące spod mojej ręki były na wysokim poziomie, stworzone w oparciu o potrzeby klienta, dopasowane do jego odbiorców i zgodne z aktualnymi trendami. W Projekcie Gastro pomagam podczas tworzenia strategii dla konkretnych klientów, odpowiadam za spójną identyfikację wizualną i konsultacje wizerunkowe. Przykłady moich prac można obejrzeć w moim portfolio http://www.dorota-szweda.pl

Cześć, nazywam się Marianna i jestem Social Media  Managerem. Moim ulubionym medium jest Instagram. To właśnie na nim głównie pracuję. Na co dzień zajmuję się kontami firmowymi 110k  i 44k. Robię cały pakiet usług, tak aby obserwatorzy byli zainteresowani firmami, widzieli w nich wartość większą niż sprzedaż. Przemycam to „coś” co decyduje o więzi z klientem. Jestem z nowego pokolenia i postrzegam media społecznościowe nieco inaczej niż jako samo narzędzie. W dziesiejsych czasach to właśnie tam przeniosła się część życia i nic nie wskazuje, że będzie inaczej. Pomagam firmom wejść płynnie w ten świat. W Projekt Gastro doradzam w kwestiach mediów społecznościowych i budowaniu strategii dla lokali gastro. Robię audyty, daję wytyczne i wyznaczam cele. Planuję sposób komunikacji i rodzaje kanałów dla konkretnego klienta. Instagram się do tego idealnie nadaje, ponieważ operuje głównie obrazami, a tych przy jedzeniu nie brakuje. Skończyłam Intermedia na ASP i jestem absolwentem kierunku Social Media Manager. Uczestniczę w wielu szkoleniach branżowych i cały czas staram się zdobywać nową wiedzę. W końcu świat cyfrowy cały czas się zmienia i dochodzą nowe funkcje i udoskonalenia, które pomagają osiągać wyznaczony cel.

Nazywam się Adam. Zawodowo jestem specjalistą od testowania oprogramowania wbudowanego. Jestem po Politechnice i moja bajka to świat cyfrowy. Rozumiem go i pomagam technikalia przekładać na normalny język. W projekcie Gastro zajmuję się aspektami technicznymi i narzędziami. Dbam, aby wszystko działało sprawnie, znajduję najprostsze rozwiązania i narzędzia, które ułatwiają pracę reszcie zespołu. Doradzam klientom w aspektach on-linowych. Audytuję rozwiązania technologiczne.